Friday, Aug 24

icon holler stage
Holler Stage

icon holler stage

Second Holler

icon holler stage

Cabin

icon holler stage

Tree House

  5:00 PM Syd Burnham Band      
  6:10 PM Misty Lyn and the Big Beautiful  
  6:30 PM   Joshua Barton & Seerstones Team Love  
  7:00 PM       Ancestral Voices
  7:20 PM Joshua Powell & the Great Train Robbery      
  7:30 PM   Conspicuous Bystanders Annie and Rod Capps  
  8:00 PM     Blindman
  8:30 PM Friends with the Weather Fangs and Twang Kameryn Ogden  
  9:00 PM    
  9:30 PM   The Switchbacks Cold Tone Harvest
  9:40 PM Jesse Ray and the Carolina Catfish      
  10:00 PM      
  10:30 PM     Shari Kane & Dave Steele  
  10:50 PM Liquid Monk      
  11:00 PM      
  11:30 PM     Greater Alexander  
  12:30 AM     Andru Bemis  
 

Saturday, Aug 25

icon holler stage
Holler Stage

icon holler stage

Second Holler

icon holler stage

Cabin

icon holler stage

Tree House

  7:30 AM     Meditation  
  10:00 AM Open Mic Hoop Dance Workshop    
  10:30 AM     Bob Stebbins - classical guitar  
  11:00 AM Share the Hedge   Michael Lee - Mime
  11:20 AM Vint and Matilda      
  11:30 AM     Barefeet bearfeet  
  12:00 PM Isosceles   The Randaliers
  12:20 PM Olivia and the Aquatic Troupe      
  12:30 PM     Spencer Michaud  
  1:00 PM  Joe Reilly Kids Show   Michael Snyder-Barker & David Roof
  1:20 PM Michael Beauchamp-Cohen      
  1:30 PM     Harrington Brown  
  2:00 PM Gemily Marco and Asim
  2:20 PM Natalie Mae      
  2:30 PM     Sixties Singalong  
  3:00 PM   Dave Boutette   Emma Guzman
 

3:20 PM

Dan Hall    
  3:30 PM     San and Emily  
  4:00 PM       Magdalen Fossum
  4:10 PM The Raisin Pickers Frank Allison    
  4:30 PM     Spirits Rising
 
  5:00 PM       Shannon Lee
  5:20 PM Wire in the Wood Timothy Monger State Park  
  5:30 PM     Dan Hall  
  6:00 PM       Andru Bemis and friends
  6:30 PM

Chris Good & The Sweet Insurrection

Hacky turtles Jay Stielstra  
  7:00 PM       Micah Middaugh
  7:30 PM     Audra Kubat & Friends  
  7:40 PM May Erlewine Trio Ryan and the Shea Butter Boys    
  8:00 PM     Michelle Held
  8:30 PM     Dave Boutette  
  8:50 PM Appleseed Collective Corndaddy    
  9:00 PM     Ricky Olmos and Joshua Powell
  9:30 PM     Donya Kiana  
  10:00 PM Barbarossa Brothers  Dorkestra    
  10:30 PM     May Erlewine Trio  
  11:10 PM Billy King      
  11:30 PM     Micah Middaugh  
   12:30 AM     Appleseed Collective

 

Sunday, Aug 26

icon holler stage
Holler Stage

icon holler stage

Second Holler

icon holler stage

Cabin

icon holler stage

Tree House

  7:30 AM     Meditation  
  9:00 AM   Kundalini Yoga    
  10:00 AM Nutshell     Want to Start Dancing?! Mama Luna
  10:30 AM   Johnny's Gospel Hour    
  11:00 AM West Park Music Society   Michael Shelata  
  11:30 AM   No Conflict   Clogging demo - Sheila and Adam
  12:00 PM Judy Banker & Friends   Menefee Clogging workshop - Sheila and Adam
  12:30 PM   The Sarah Swanson Band    
  1:00 PM Jo Serrapere & the Willie Dunns  

Storytelling

Herbal Remedies
  1:30 PM   Bowdish Brothers    
  2:00 PM Cold Tone Harvest   Libby Decamp Anne Heaton & Frank Marotta Jr.
  2:30 PM   The Lucky Nows    
  3:00 PM Clogging Demo - Sheila Graziano and Adam W.   Monte Pride Rounds singing
  3:20 PM Dick Siegel      
  3:30 PM   Cosmic Flavors    
  4:00 PM     Frank Allison Lisa Wolf
  4:30 PM The Madcat Midnight Blues Journey      
  5:00 PM     Path  
  5:40 PM Creole du Nord      
  6:50 PM Jive Colossus